| Anileda a întrebat:

Dc nu ma baga in seama deloc i-a placut de mine...

6 răspunsuri:
| wanda a răspuns:

Poate incearca sa te uite...

| Green a răspuns:

Pentru a nu-i placea de tine din nou!
Cred ca se indragosteste la orice gest il faci, asa ca vrea sa te uite si incearca sa te evite ca altfel nu poate.
Crede-ma ca am fost si eu in locul aceluia(aceleia) si cand incercam sa-l uit pe tipul pe care il placea, il ignoram total pentru ca la orice gest frumos, zambet, absolut orice, ma reindragosteam.
Eu zic ca asa e el(ea), mai ales daca e putin timid happy

| loveaholic a răspuns:

Poate pur si simplu nu te mai place sau poate ca este genul de persoana timida; daca se dovedeste ca nu te palce, nu e cazul sa iti pierzi din timp cu el

| NoName0011 a răspuns:

Baga-te tu in seama!

| car3less a răspuns:

Poate ca nu merita sa ii mai dai atentie. da-ti mai multa atentie tie si treci mai departe tongue

stii tu vorba aceea "lacul e plin de broscute"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-a placut de tine si nu-i mai place, asta inseamna ca trebuie sa te bage in seama? Poate te baga, dar in alt modwinking.