| AvrilLivigne a întrebat:

Dc nu pot da comentariu pe facebook?
repede. Funda

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Nu poti lasa unele comentarii pe facebook pentru ca nu esti prieten/a cu aceea persoana! happy

---> Sper ca te-am ajutat! tongue
---> Numai bine! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Sw33tGirl_1843 a răspuns:

Probabil ca nu ai persoana la care vrei sa dai comentariu la prieteni... daca il ai chiar nu stiuwinking... sper ca te ajuta

| BoLunda_7392 a răspuns:

Comentariile pe facebook se fac doar la prieteni sau la persoanele care permit sa primeasca comentarii... sper ca am fost de ajutor big grin

| DeeeaA a răspuns:

Se mai intampla!
Dc?
Poate pentru. ca ai dat mai multe. Iesi, sau da un restart o sa iti meargahappy

Funda?

| andreea_9339 a răspuns:

Daca nu ii ai la prieteni nu merge sa dai comm. daca ii ai la prieteni nu stiu... thinking funda?!? :O3