| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu pot raspunde la unele intrebari chiar daca le scriu corect? ma enervaza chestia asta. help!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie la http://www.tpu.ro/contact, problema pe care o întâmpini.
Succes!
Pa, pa.

| Marr117 a răspuns:

Mi s-a întâmplat şi mie! Presupun că răspunsurile îţi rămân în căsuţa în care scrii şi nu ţi se trimit, nu? Sau cel puţin aşa mi s-a întîmplat mie. Trebuie să aştepţi ceva timp (10-20-30 de minute) ca să fie aprobate şi se vor posta ele.happy