| Alecsanndraa a întrebat:

Dc numai imi merge sa trimit fisiere pe mess? la oricine trimit apare ca si cum s-ar trimite dar peste cateva secunde se opreste si apare eroare dC?

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Daca ai un Antivirus sau un Firewall cu setarile avansate e posibil sa iti stopeze transferul de fisiere.Incearca sa schimbi locatia unde vrei sa salvezi fisierele.Nu mai salva pe Desktop sau in My Documents incearca pe alta partitie decat cea pe care exista Windows-ul instalat.