| anonim_4396 a întrebat:

Dc toti baieti sunt la fel?laughing
dc toti sunt mincinosi falsi si prosti?
uni.
funda
:d

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Nu toti...:X:X

Dar sunt multi care sunt asa si noi, fetele nu ii putem intelege.Ei gandesc cumva, diferit de noi.Sunt foarte orgoliosi, le place sa fie asa.Nu stiu,poate ii face sa se simta mai puternici,mai coollaughingSi intr'un fel e adevarat,pentru ca multe fete sunt inebunite dupa genul asta de baieti, railaughingsi mie mi s-a intamplat in trecut si regretam, dar totusi il placeam.Dar sa stii ca unii din ei mint ca sa para bad boy.Adik de exemplu,el place acea fata, dar o minte, isi bate joc si asa mai departe doar de gura lumi.Nici eu nu ii prea inteleg, dar ce sa le fac?laughingbaietii astia!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E specific barbatesc big grin

bye-bye

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Pentru ca prin asta se cred smecherii dar in fata altora sunt doar un *** cu ochiioh go on Si se iau unii dupa alti si gresesc foarte multe la treaba asta

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel.Este adevarat ca majoritatea tinerilor din ziua de azi au mai multe lucruri negative,inseala,sunt rai,avari,mincinosi,falsi etc etc dar sunt si exceptii si nu putine. Daca vei cauta indeajuns sau daca vei avea ocazia,norocul,soarta sa gasesti un baiat cum trebuie, linistit si sincer, bun etc te vei convinge ca exista si altfel de oameni.In viata sunt oameni buni si rai. Poate mai multi rai decat buni dar asta nu inseamna ca nu sunt si buni.Trebuie doar sa-i cauti sau sa astepti clipa, ocazia sa vina la tine sau sa-i gasesti.Numai bine

| Aiicha a răspuns:

De ce toate fetele sunt la fel?

| Lavinia a răspuns:

Vor sa se dea smecheri, autoritari.
degeaba!

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Pentru ca asat e felul lor de a fiitonguetongue

| lila_1550 a răspuns:

Nu ii poti baga pe toti in acelasi sac.depinde de felul fiecaruia de a fi...

| llylaav a răspuns:

" Dc toate fetele sunt la fel? "
de ce toate sunt pentru bani si interes doar ca sa insele.
unele. vezi tu. cum sunt baietii asa sunt si fetele, unele si unii tongue