| lol_9190 a întrebat:

Dc va place justin bieber? bleah

Răspuns Câştigător
| Hieicosmin a răspuns:

E gay

17 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Dar nu imi place justin bieber
oricum mi se pare normal pentru o copila de 12-13 ani sa ii placa destul de mult pentru ca e simpatic si are voce
(mie personal imi place o melodie de a lui)
dar de la "imi place justin bieber mult" pana la disperatele care
"vreau sa ma casatoresc cu el, cum fac?"
"nu pot trai fara Justin Bieber"
"cine are id-ul lui"
e distanta de la cer la pamanthappy

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pt. inceput : NU SUNT FANA JUSTIN BIEBER!straight face
Eventuale lucruri care la plac la JB:
-e,, frumos''
-le place cum canta

Mie:
-NU mi se pare frumos, poate decat putin dragut
-NU imi place cum canta, are voce de fata straight face

:-J Cred ca esti baiat, nu? laughing

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

I hate himbig grin

| Shake a răspuns:

Pai asta`i. ca nu imi place, dar ce admir eu la un cantaraet/cantareata de obicei ar fi:
-vocea(din punctul meu de vedere este mai importanta decat aspectul)
-aspectul
-felul cum se imbraca
-genul de muzica
-anturajul(de exemplu mie NU imi place Miley Cyrus deoarece este din ce in ce mai matura, adica prea matura si umbla cu persoane care`i influenteaza gandirea)

| bibyyy143 a răspuns:

Mie nu imi place de loc ma enerveaza enorm si de fiecare data cand vad vreo stire despre el nici macar nu ma uit plec de acolo...sau nu citesc informatiile despre el din revite

| sweettyyyy a răspuns:

Daca tie nu-ti place de el, ap ce mai pui intrebarea asta proasta ca si tine.
Pentru ca e sOper dragutlove strucksi are o voce super tare. Tu de unde ai sa stii daca nici nul askulti`! Si nu pune intrebarile asta fara nici un sens, ca pari mai proasta/prost de cit esti sincer!

Răspuns utilizator avertizat
| Elyy_1788 a răspuns:

Pt. ca e mistoooooooo!
Are vocea super... E si el frumossmug, si altele[]offf...si tu elst de aia/dala gelos pe el?laughing

| StefanJobs a răspuns:

Una e sa il invidiezi si alta e sa nu-ti placa ce face el/ce reprezinta. Fetele de 13 ani au inteles gresit conceptul de hater.
Cateva motive:
- versuri idioate;
- voce de fata;
- copil idiot (si obiectiv vorbind, baiatul ala e prost);
- impresii de vedeta, tot zice ca vrea dragoste prin lume, ca vrea sa schimbe, ca etc;
- freza aia de mop;
- arata ca o fata;
- promoveaza prostia;
- uitati-va la cum gandesc 95% din fanii lui.

| StefanJobs a răspuns:

@GaGy: tu nu intelegi industria muzicala. Mi-e lene sa iti explic de ce a ajuns el departe. Dar pe scurt: felul in care te promovezi conteaza mai mult decat talentul de cele mai multe ori.
Sidenote: tu compari JB cu BUG Mafia? Ti-as zice ca esti proasta. Pune mana pe tastatura si vezi ce au realizat cei de la BUG Mafia. Si aici ma refer la piesele vechi, dupa 2005 s-au prostit baietii, desi au avut unele "valuri".

| GaGy a răspuns:

E si el om laughinglaughing. Fiecare om are ceva magic.Nu?
E talentat si a ajuns asa departe.Are succes si la fete. Mie mi se pare dragutz.Si-mi place vocea lui.Recunoasteti ca e mult mai buna decat facaturilor de la noitongueuya, BuG Mafia bleachhh si etc.
Voi de ce credeti ca a ajuns asa popular? Pentru vocea lui si munca lui dupusa.

| addict a răspuns:

Mi 1 nu-mi place justin bieber la fete le place este,, idolul lor "

| Horanhugsme a răspuns:

E pe naiba gay

| ii a răspuns:

Toti spuneti ca fanele disperate sunt intre 10-13 ani. eu am 13 ani si il urasc :-&. Copii intre 8-11 ani il iubesc oh go on is moarte dupa eloh go on

@ GaGy = Cine mai sta sa aprecieze o muzica buna, cand apar de la toate colurile maimutoi ca el?oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place justin bieber pentru ca are voce mistoo, canta marfa, si este deragut si frumos nu ca as fi o fana anfocata ca altele. Lol asta-i o intrebare banala scuze da ce de doare pe tine de pararea altora.\
Sti ce cred eu despre tine acum ca esti plictisitoare ca asculti muzica deea stil 80 si ca nu ati cam sa ai intrebi pe alti mai bine decat tine corect...>.>>>>>.>... si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prosti ce is

| Mafiotu_9567 a răspuns:

JB este un retardat... fara suparare. Zici ca ii o femeie.