| soricica a întrebat:

De 2 zile ma dor sanii ingrozitor de tare. De obicei ma dor inainte de ciclu, dar ciclu trebuie sa imi vina peste 2 saptamani, ceea ce cred ca e cam devreme sa ma doara.
S-au umflat si sunt putin mai tari ca de obicei, mentionez ca nu sunt insarcinata, dar o sa mai fac un test [desi nu cred ca e nevoie]
Care credeti ca ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| Fetita a răspuns:

Probabil iti mai creschappy... sau e din cauza ciclului, se mai intampla sa doara cu mult inainte de data in care trebuie sa iti vina, mie mi se mai intampla asta.

| Silviaa a răspuns:

Cat ani ai?

| Silviaa a răspuns:

PAi probabil Iti cresc! Dar din cate mia zis mama si pe ea o dor inainte de ciclu si i se maresc>! Te dezvolti.