| vyo a întrebat:

De 2luni si jumatate nu mai primesc e-mail ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Pai daca nu ai de unde...

| vyo explică:

Da de la nimeni.
Nici e-mail de la prieteni, m-au sunat sa imi spuna de ce nu le raspund, nu imi apar nici in imbox nici in spam.

| unicka a răspuns:

Nu mai primesti mail de unde? de la nimeni? poate nu mai esti abonata pe unde ai fost, sau nu ai mai aplicat la ceva la care aplicai inainte, da mai multe detalii despre problema ta.

| unicka a răspuns:

Intra in cont si verifica intrebarile de securitate si schimba si parola, poate ti-a fost furata parola, verifica si Trash totusi poate cineva are parola si le-a sters sa nu ai alta adresa de mail trecuta in setarile contului.Verifica in account information sa vezi daca nu ai alta adresa de mail secundara. Sper sa te ajute.