| mihai6632 a întrebat:

De 5 luni sunt cu o fata si totul mergea bine in vacanta, ne sarutam,stateam de vorba mai mult timp,era ok,dar de cateva luni a inceput sa se schimbe, in sensul ca ea nu mai vrea sa ne sarutam pentru ca sunt "prea insistent". ( si...ei nu-i place insistenta) 8- | sunt paranoia? daca nu... nu stiu ce sa fac :-|

3 răspunsuri:
| MemeGame9 a răspuns:

Daca nu cumva parintii ei au aflat ca tu te sarutai cu ea si de ceva timp au inceput sa o spioneze sa vada daca se mai saruta cu tine sau nu... ori... vrea sa iti dea de inteles ca s-a plictisit de relatie atunci nu stiu confused

| cristi11234 a răspuns:

Pai mai intai te speli pe dinti regulat?

| cristi11234 a răspuns:

Nu mai insista cuceresteo din nou ia-o de la capat