| Momo_4574 a întrebat:

De acom 2 zile, am o pofta de mancare continua, imi vine sa mananc din minut in minut, si oricant as incerca sa ma abtin, nu pot! xD plzzz ziceti-mi de unde ar veni pofta asta de mancare...

4 răspunsuri:
| simooo a răspuns:

Pote ai avut vreo depresie si acum iti vine sa mananci mereu. Sau poate apetitul tau a crescut la un nivel foarte mare. NU ai de ce sa te ingrijorezi. Totul va deveni la normal peste putin timpwinking. Succes!winking

| Momo_4574 explică:

laughing gravida pe drk straight face

| Elmma9 a răspuns:

Esti gravidalaughing)lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla la fel! doar ca am invatat sa ma abtin. am o `dependenta` de sport si nu-mi permit sa nu ma abtin.nu-ti face griji, esti in crestere, corpul tau se dezvolta si are nevoie de `combustibil`. iar daca te ingrijoreaza faptul ca te ingrasi, nu-i problema, ai timp sa scapi de sunculita. crede-ma! intai sa te preocupe sanatatea ta, apoi sa ai grija sa arati bine. te pup. ai grija de tine