| missdany a întrebat:

De Anul Nou ma duc sa sarbatoresc cu noii mei colegi))) spuneti-mi cum sa ma comport ca sa fiu in centrul atentei)) pe ce teme sa vb... cum sa ma comport...help pls)))

2 răspunsuri:
| biBii07 a răspuns:

Daca incerci sa fii in centrul atentiei poti sa devii enervanta si colegii tai sa te considere falsa. Pentru ca sunt mai multe categorii de persoane printre care cele care sunt mereu in centrul atentiei datorita personalitatii lor, fara sa faca nimic special ci doar sa fie ele, si persoane retrase care se fac placute intr-un cadru mai restrans cu personaje mai putine. Acum depinde din ce categorie faci parte, dar sfatul meu e sa fii tu!

| Deea10_8134 a răspuns:

Hey! Pai sa fii tu insuti, normallaughing. Nu incerca sa copiezi pe cineva, fi originalawinking. Si nu incerca sa fii tu in centrul atentiei, sa te dai mare. chestii de genulaughing). Cat despre ce teme sa vorbiti:muzica, scoala, profesori, colegi, filme, glume, hobby-uri, sport etc.Sunt o gramada de subiectelaughing). Petrecere frumoasahappy