| MaDyKaA1 a întrebat:

De aproape 9 luni incerc sa uit un baiat si numa nu reusesc va rog nu imi spuneti sa fiu cu altcineva ca nu pot orice baiat se apropia de mine ma indepartam de el sau i spunem nu sau minteam ca am prieten nu pot sa fiu cu altcineva dar cu el sa ne impacam nu se mai poate sad NUSTIU CE SA MAI FAC sad?

1 răspuns:
| Dเlє๓คTค a răspuns:

Bună ` Eu cred că ar trebui să treci peste, sa mergi mai departe, nu îţi spun să te întalnesti cu primul baiat care îţi iese in cale dar, să te gîndesti ca tot ce a fost s-a terminat si ca trebuie să mergi inainte si sa fii puternica! Succes în tot ce vei decide`!