| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ un an fac tatuaje temporare cu henna.
Am productie dar nu asa cum mi-as dori.
Cum as putea sa ma "extind"?

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Fa-ti o pagina de Facebook, roagă-ti prietenii sa o distribuie. Dacă cei cărora le ai făcut au fost multumiți, te vor recomanda și prietenilor lor. Încearcă pentru început sa o referi reduceri poate așa atragi mai mulți doritori.

| Raven a răspuns:

Își faci o pagină pe Facebook, faci poze cu tatuajele, le postezi, lumea le dă share, îți faci reclamă în felul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci in mamaia pe timpul verii, sunt o gramada care fac asta acolo. ii vad in fiecare an dintr-un capat in altul, cred ca sunt vreo 20 30 de insi, in locuri separate.

| dezis a răspuns:

2 cuvinte : Tatuaje permanente