| stefyeli a întrebat:

De cand a inceput scoala, e ceva mai fain la noi in scoala cel putin, e un baiat care de cand eram mica, in clasele mici, mi se parea dragut si detraba ( nu neaparat frumos) si na noi ne intelegeam bine, dar acum parac e alta legatura ( cand imi cere temele sa ii dau sa le copiieze, ma ia in brate si cand vin la scoala ma intampina, imi spune salut stefania! cmf? colegii au obs ceva, daca ii dau temele sa le copiieze, el zice sa stau langa el, sa il ajut, dar se uita si la delcotelu meu...)) colegii au inceput sa mai zic,, x "a lu stefania si na el o inceput sa zica na ce nu pot sa sa inteleaga o fata si un baiat bine, si era acolo un baiat care o zis da cum sa nu, si ce ii mare lucru daca iti place de ea,? ca ii frumoasa! si,, x" nu o mai zis nimic! credeti ca ma place? sau simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| bianka93 a răspuns:

Normal ca te plake...sunt prea multe gesturi pe care el le face...si iti arata asta.numai ca se simtea prost sa zic de fata ca toti ca ii place de tinehappy

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! prin aceeasi situatie ma aflu si eu. nu conteaza ...este foarte posibil sa te placa stii ca si tacerea este un raspuns. fa-ti curaj si vorbeste cu el spune-i ce simti pentru el si poate si el te place incercarea moarte nare. succes si laasa timiditatea la o parte pentru ca il poti pierde.

| stefyeli explică:

am aflat ca ma place! va multumesc acum is cu el!