| NoName2934 a întrebat:

De cand a inceput vacanta de vara eu si iubitul meu nu prea mai iesim la fel de des,ba sunt eu plecata undeva,ba el e plecat, eu voi pleca cu parintii intr o alta tara pe o perioada mai lunga de timp (cam aprox. o luna) dar pana atunci mai pot iesi cu el. Deja il vad ca nu ii convine toata chestia asta ca iesim mai rar sau ca nu stau eu afara cat ii convine lui pentru ca nu ma lasa mama si se supara foarte tare. Am incercat sa ii explic ca avem timp sa iesim doar ca e la fel. Nu imi convine nici mie ca va fi perioada asta fara sa iesim sau ca intervine cate ceva si trebuie sa amanam. Nu vreau sa il supar si mai tare dar nu stiu cum sa fac sa ii convina si sa inteleaga ca am niste parinti mai stricti care nu ma lasa mereu si cat vreau afara.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii explici că altfel nu se poate. Ii convine bine, altfel la fel de bine.