| anonim_4396 a întrebat:

De cand exista hi5-ul? Si cine a fost primul utilizator? Cine este utilizatorul de pe hi5 cu cele mai multe puncte?( prin puncte ma refer la commenturi primite la pofil si fotografii, five-uri, si chiar prieteni.)
Multumesc mult. Fundita la primul care a raspuns la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Din 2003 exista. Astea cu cele mai multe commuri sunt pitzipoancele/c**ele americane, ce primesc zeci si sute de commenturi de la turci si spanioli insetati de sex.

2 răspunsuri:
| andrewshefu a răspuns:

Asta nu stiu e culmea sa stiilaughinglaughing

| OanaG a răspuns:

De vreo 5 ani, cred big grin