| smile14 a întrebat:

De care participante va place cel mai mult de la emisiunea next top model? Mie imi place de Inga si de Lucia. Dar nu imi place de Madalina si de Emma voua de cine nu va place? SI cred ca Inga e o persoana buna si care are capacitatile unui model chiar daca kiteodata o da in bara!

2 răspunsuri:
| IzzyX a răspuns:

De Emma

| andra_9523 a răspuns:

Mie im place de emma pentru ca e mai apropiata de varsta mea si mi se pare foarte draguta.are un suflet de copil, are si atuuri pentru a deveni model. acum stii cum e parerile sunt impartite fiecare cu cei place:p