| want2bMajestic a întrebat:

De cat timp sunteti membrii TPU?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

17 martie 2009. tongue love struck ce repede a trecut timpul...parca acum ma vad ca ma bucuram de primul rasp castigatorhee hee love struck uoff...batting eyelashes

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

22 ianuarie

| SimpleSergio a răspuns:

Cica... pierd timpul din 10 aprilie laughing) ...inseamna ca esti in pierdere cu TPU happy. sper sa ajungi sa-l castigi din nouwinking laughing) promiti sa ne anunti? cand castigi timp big grin o sa faci avere laughing)) o noua revelatie!tongue

| Dara a răspuns:

Fac parte din comunitatea TPU, din 17 decembrie 2008.

| iiirrriiisss a răspuns:

Ajuta oamenii din 21 Mai 2009
Ultima logare: 26 Mai 2009
in concluzie: iris ajuta oamenii de aproximativ 5 zile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 decembrie 2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 decembrie 2008.Sunt cea mai veche de pe aici? happy

| Andreea9311 a răspuns:

De 4 zile... si deja am prins gustullaughing