| deealove a întrebat:

De cate ori cresc sanii pe saptamana...sau odata la cat timp cresc?big grin

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Creste creste de nu se mai opreste...asa mi se intampla mie ii am mai mari pe zi ce trece desi imi place eu fac fitness si uneori parca se fac mai mici cu cat ma duc mai des la fitnesshee heemai bine stau acasalaughing

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O data la 2 minute.Stii ce fac eu? Stau la calculator, in pat sau pe wc si imi iau ruleta dupa mine si un ceas.Cand s-au facut doua minute, mai masor odata, si inca o data...pana ma plictisesc.Si e fenomenal! Imi cred 10 cm pe zi.
rolling on the floorlaughingrolling on the floor

| ViVi a răspuns:

La fiecare fata sanii cresc mai repede sau mai greu deoarece depinde de organismwinking

| Klara a răspuns:

Mie imi cresc un metru pe saptamanarolling on the floor)rolling on the floor))))rolling on the floor))))

| M.madallina a răspuns:

Nu iti poti masura sanii, dupa cum a spus alllinna, ei cresc foarte putin

| fevrier a răspuns:

Vai mie, ce întrebare!

| alexandra_3253 a răspuns:

hee heeeu am 18 ani sh ink imi cresc...cred ca de la saptamana la saptamana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De doua ori, o data spre stanga si o data spre dreapta tu ai idee ce intrebi > Sanii cresc foarte foarte purin, insesizabil ca sa-i poti masura cu ruleta, pfuuuuummmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii nu pot sa creasca de mai multe ori pe saptamana. Eventual ei cresc si cresc pana la maturitate. De obicei stiu ca dupa o anunmta varsta (in timpul pubertatii) ei cresc constant (la femei). La barbati se formeaza ca un chist in dreptul mamelonului la o pietricica plata in timpul pubertatii pe care tanarul o poate simti la pipaire, numai ca sanii la barbati nu cresc. Eventual la cei obezi sunt doar un pic mai mari de la grasime happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun că acum o să urmeze o întrebare pe partea cealaltă „de câte ori crește pe**a pe săpentruămână?". Deci poți să-ți dai seama, în săpentruămâna X o ai de 12cm, iar în săpentruămâna Y, dacă o să crească „măcar" de două ori (2X) o s-o ai de 24cm. Fantastic!