| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori trebuie aplicata "crema anticelulita" pentru a te scapa de aspectul neplacut de coaja de portocala?

Si o data la cat timp trebuie din nou aplicata?

(De exemplu daca am aplicat-o sambata, cand trebuie sa ma dau iar cu ea? Si cat timp trebuie s-o tin?)

FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o să scapi niciodată de acest aspect al pielii. Folosește o cremă termică anticelulitică.
Cea menționată de tine se aplică dimineața și seara până la terminarea sa. Se aplică după duș/baie.
Pa, pa.