| anuka a întrebat:

De cate ori trebuie sa merg la solar pe saptamana?

6 răspunsuri:
| doctoru a răspuns:

Maxim o data pe saptamana si nu sta mai mult de 6 min

| lol1232 a răspuns:

De multe ori si depinde daca este luni-vineri sau de luni-duminica stiu si eu acum depinde cate ore stai de dimineata până seara.

| alabala_4392 a răspuns:

Parerea mea e ca nu este tocmai indicat mersul la solar. Mai bine un bronz natural si sanatos decat iradiere cu UV.

| BuBu_7744 a răspuns:

De 2 ori maxim

| maftei a răspuns:

Sincer de 2 sau 3ori maxim.Eu ma duc de 2 ori si sunt neagra bine dar ma duc de mult, am facut multe sedinte.Acum depinde si de pielea ta cum este.Ca daca este alba te anrosesti te cojesti si nu este indicat sa te mai duci pana nu ati trece.Vezi si tu