| Numele55 a întrebat:

De cateva zile imi cad cate 15-20 de fire de par pe zi,pana acum nu mi se intampla asta,am parul lung pana la umeri, si ma spal pe cap odata la 2-3 zile, am parul cu fir gros si des.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Greyrose01 a răspuns:

Dacă te vopsești sau folosești mult placa asta e sigur motivul. Dacă nu, e probabil stresul. Oricum nu-ți fa griji ca toți am trecut prin asta și va trece în curând happy

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt perioade din an in care cade putin mai mult decat de obicei, deocamdata nu e motiv de ingrijorare.