| deffect a întrebat:

De ce aceste ultime zile de scoala trec asa de greu straight face?

Răspuns Câştigător
| nodeerskulls a răspuns:

Cand astepti ceva cu nerabdare, orele sunt parca zile. E cam acelasi lucru cu zicala "un minut depinde de care parte a usii de la baie esti"

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca ne-am saturat de scoala pana in gatraised eyebrows
Si profii sunt mai energici ca oricandwaiting

| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ca este plictiseala dinainte de vacanta tongue.

| yellowalien a răspuns:

Eh. mie mi se pare ca trec prea repede... oh go on (sunt in clasa a 12-a)

| DeyCj a răspuns:

Că te tot gândeşti la vacanţă poate.happy

| x_7728 a răspuns:

Pnetru mine trec destul de repede. sunt a 8-a, poate de astasad. Poate ca tu astepti cu nerabdare vacanta, si de asta ti se par ca trec atat de greu.happy