| anonim_4396 a întrebat:

De ce adevarul iese greu la iveala?

3 răspunsuri:
| Varzaatomica a răspuns:

Dati focstraight face

| lulalica a răspuns:

Pai de ce ai mintit? ai zis o minciuna fara nici un scop straight face
nu trebuie sa te superi pe o prietena pentru ca te-a facut sa iei 3!
totusi, nu ai vorbit mai amanuntit ca sa pot sa-ti dau un sfat mai bun decat: ai incredere in tine si fii mai sincera, si nu mai fii asa suparacioasa big grin

| bubbles02bbbb a răspuns:

Împacă-te cu prietena ta și cere-ți iertare pentru comportamentul tău. Explică-le și colegelor și spune-le că a fost o minciună.