| entzückendesKätzchen a întrebat:

De ce am sentimentul ca uneori sunt in plus in anumite situati si imi vine sa las totul balta si sa nu-mi mia pese de nimic? nu suport indiferenta/ignoranta. mi se pare cel mei nedrept lucru

1 răspuns:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Adolescenta e o varsta grea,in care nu stii ce vrei,ai stari contradictorii, te enervezi repede, si de multe ori iti doresti sa dispari.Cu timpul iti vei da seamna ca asta e viata, oamenii sunt rai, si nu te ajuta la nevoiesad