| mabytza a întrebat:

De ce apar oamenii falsi in vietile noastre?

Fundita pentru cel mai inventiv si corect rasp :*

Răspuns Câştigător
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Apar doar pentru a aparea tristetea. Si pentru ca omul sa invete din greseli. Nu toate sunt bune in viata noastra iar omul trebuie sa se obisnuiasca. Oameni falsi fac asta doar pentru a impresiona sau pentru a se baga in seama.
Ei apar in viata noastra cu un scop anume, si poate si tu esti la fel ca ei. Eu cred ca pana la urma fiecare este fals, adica daca tie nu iti place bluza colegei nu cred ca ii spui ca nu iti place happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca voi le atrageti, daca sunteti mai optimisti aveti parte de persoane bune la suflet.

| push2gl a răspuns:

Acelea sunt niste praguri din viata, daca treci peste ele devii mai puternic, daca ar fi numai oameni buni si numai lapte si miere...

| Necomercial a răspuns:

Simplu! Ca sa dea un sens vietii, si asa plictisitoare!

| skyjumper122 a răspuns:

Pai daca nu am avea parte in viata si din astia, nu ne-am mai face griji in privinta lor.Viata e un joc... ai grija cum joci!