| anonim_4396 a întrebat:

De ce aproape toate fetele mai frumoase sunt atat de "nebune"? De ce nu pot iubi si pe cineva mai putin "smecher" dar totusi dragut? De ce trebuie sa umble doar cu baieti care peste putin timp dupa ce se satura de ele le parasesc? De ce nu pot iubi un baiat simplu? sad

2 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Off.e greu de inteles! Fetele frumose,majoritatea sunt asa cum ai zi tu! Si asta pentru ca stiu ca sunt frumoase,si toata lumea le cade la picioare! Si cu golanii astia umbla pentru a se da importante! Sunt si fete frumoase,dar fara fite,modeste, si cu demnitate! Astfel de fete nu sunt asa, pentru ca ele vor sa fie mereu in centrul atentiei! Bafta!

| Andrei10101 a răspuns:

Si nu vreau sa jignesc pe nimeni toate sunt frumoase prin felul lor.