| zumba zumba a întrebat:

De ce bacemi nu este expert TPU, eu cred ca, chiar merita asta.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Multumesc pentru apreciere, dar nu conteaza un titlu. Conteaza prezenta de spirit. Sunt multi care au vechime si care au demonstrat ca merita sa fie. Sunt unii care merita mai mult decat mine. Ma bucur ca sunt apreciat de unii. Asta o simt si fara un titlu.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si crezi ca bacemi nu poate sa doarma noaptea pentru ca nu e expert?

| User a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza.

| radu75 a răspuns:

Un rasp nu am la intrebarea ta, poate ca merita, asta decide adminul. Te felicit insa ca ti-ai schimbat numele de utilizator(stii tu de ce ) e mai bine asa, schimba si poza ca sa fie totul ok!