| anonim_4396 a întrebat:

De ce baiatul de care imi place nu are curajul sa imi spuna ca ma place? p. s el a aflat sambata ca il plac

8 răspunsuri:
| Epineu a răspuns:

Buna. Pai poate el nu simte acelasi lucru despre tine.Incearca tu sa faci primul pas,date pe langa el, ajutal la unele exercitii daca sunteti la aceiasi scoala, si poate isi va da seama ca il placi.Merita incercat nu? "Incercata moarte n-are "!
Succes.

| Dash a răspuns:

Poate ca asa e el mai timid.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
poate este timid si nu vrea sa spuna.ii poti zice intr-o zi:
-asculta, tu stii ca eu te plac.dar eu nu stiu daca si tu ma placi.te rog spune-mi! o sa fie secretul nostru daca vrei.
poate asa merge! bafta!

| SMTHING a răspuns:

Si de unde stii ca te place? happy

| darrio2007 a răspuns:

Poate el nu te place.

| w1NNNd a răspuns:

Probabil ca el nu te place " nu te-ai gandit si la asta? whistling

| blueve a răspuns:

Pai el se comporta foarte frumos cu mine si azi chiar a vrut sa facem echipa impreuna desi putea face singur

| TitiDrLove a răspuns:

Poate nu te place sau poate e timid. tu trebuie sa stii
daca stie ca il placi, asteapta sa faci si tu un mic pas. adica sa te bagi inseama cu el, sa incerci sa stai langa el.asa poate nu crede ca il placi daca a aflat de la altcineva. demonstreaza-i! poate e timid.nu ai nimic de pierdut daca ii spui tu asta