| selesta a întrebat:

De ce baietii cind se intilnesc cu o fata se gindesc doar sa se culce cu ea?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Tudor, m-ai omorat. "Avem orgasm de fiecare data"rolling on the floor Aveti un atu daca stiti sa aduceti o femeie la orgasm de fiecare data, nu daca aveti voi. Ca voi aveti si cand bate vantul putin mai tare. Uite atu: femeile au orgasme multiple. Beat that!

20 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu se gandesc mereu la asta (unii au fantezii chiar greu de imaginat pentru o minte normala laughing ). Nu sincer, nu toti sunt asa, mai sunt si gay... Si un mic procent de baieti care chiar nu se gandesc la sex (ipotenti, soft-minded).
Si voi chiar nu va ganditi?

| psiholoaga a răspuns:

Post dublu.

| Nastia a răspuns:

Ptr k asta e pentru ei punctul culminant,. pentru ca ele s imbraca provocator,...

| Frogie a răspuns:

Sa inteleg k numai de din astia ai avut parte? straight face

auran
| auran a răspuns:

Eu_o_mare_enigma ai zice ca femeia nu are altceva decat p... si atunci reactionati ca atare...

auran
| auran a răspuns:

Tot eu - gluma, gluma dar voi glumele le aruncati si seamana a porvocarewinking

| Mya a răspuns:

Sa fim serioase...si noi ne gandim la asta...doar ca na, nu cedam asa usor fiindca avem o reputatie de pastrat si de aceea ne este greu sa si recunoastem asta.
@tudor, no offence, dar esti convins ca nu au mimat orgasmul?hee hee cu toate ca sunt anumite semnale care le pot da usor de gol... putini le cunosc! tongue

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da' fetele nu se gandesc la asta? sa fiu eu oare singura care recunoaste? rolling on the floor

| MarYoBenucci a răspuns:

Mda de parca voi nu sunteti asa oh go on

| domidoc a răspuns:

Pt.ca suntem masculi si centrul gandirii noastre sexuale se afla in maduva spinarii, in regiunea lombara, nu in cortex[ca la voi].

| Ja_Rule a răspuns:

Pt ca ei au un apetit sexual mai mare decat fata tongue si daca nu-i satisfaci s-ar putea sa iasa urat laughing tongue

| rainlover a răspuns:

Mama natura i-a inzestrat cu asa minte ( nu pe toti )... insa un motiv este si COMPORTAMENTUL TAU ( in general )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi crezand ca santem obosite? problema e ...vai de ei daca nu se culca, nu-i asa fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca noi avem o imaginatie mai bogata ca voi fetele. Si baieti au un "atu", si anume ca noi avem orgasm de fiecare datasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce altceva mai gasesti interesant la o fata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca nici fetele nu sunt fete cuminti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu cand te intalnesti cu un baiat, si zici...Vai cat de bun esti, la ce te gandesti in acel moment? la clatite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga stiu ca o femeie poate sa aiba si cate 4 orgasme si ca dureaza de pana la 4 ori mai mult ca la barbati. Dar decat rar si foarte bine(la femei)...mai bine mai des si bine(la barbati)big grin.
Eu reusesc deseori sa duc femeile in extaz. Depinde si de ele.
Doar ca voi femeile va-ti obisnuit sa vina totul pe tava si sa cada din cer. Mai faceti si voi ceva daca vreti sa aveti orgasme mai des. Acum tot barbatul o fi de vina? Mai relaxativa si voi cand faceti sex, ca doar nu suntem toti barbati,... ceva vedete ca sa aveti emotiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-daca ai fi observat, era si un mutunache pus la sfarsit, pentru cei care nu stiu, asta inseamna ca este gluma, insa dupa comentariul tau, incep sa-mi dau seama ca am avut dreptate.este valabil si pentru secretel, ca tot m-a pricopsit cu un stupid la acel raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vina pe ADN! big grin
Nu, sincer, chiar ESTE vina lui!