| Sfinnx a întrebat:

De ce baietii sunt atrasi sa atinga fetele in zone intime?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta. In prima faza o fac din curiozitate vizavi de diferenta anatomica intre baieti si fete. Iar mai apoi o fac fiindca le confera placere. Nu stiu ce varsta ai dar presupun ca nu ai prea multi anisori daca pui astfel de intrebari. Cand vei fi adult vei intelege mai bine ce fel de placere furnizeaza astfel de atingeri.

| missandrab a răspuns:

PEntru ca le place, le place, le place, place, place! Pentru ca asa sunt structurati sa fie, sa isi arate masculinitatea!

| UngureanuR a răspuns:

Pentru ca pur si simplu ne place, eu unul nu sunt atras de zonele intime ale fetelor cred ca 75% din baieti doar la asta se uita. Eu, de exemplu sunt atras de inteligenta, frumusete, finete, etc... Multi baieti le ating pentru a le arata ce vor ei de la ele mai precis. Sper ca te-am ajutat!

| Anitaaaa a răspuns:

Vor sa te descopere in totalitate.dar daca te deranjeaza ii poti spune.winking

| Sister00 a răspuns:

Și eu pățesc același lucru.
Băieții au tendința de a pune mâne pe fund chiar și sâni, ei se simt bine când ne ating nouă zonele intime.

| eduardaverescu a răspuns:

Îi excită și de multe ori își închipuie mai mult de atât.