| WorkinForThis a întrebat:

De ce baietilor nu le place sa le vorbesti despre baieti mai draguti ca ei? thinking

11 răspunsuri:
| VanillaBloodWolf a răspuns:

Poate incepe sa te placa, mai ales ca sunteti prieteni din a treia. Si incearca sa te faca geloasa aducand vorba de alte fete - dar nu-i prea reuseste. Gandeste-te bine daca a actionat cumva in legatura cu o fata astfel incat sa ajunga sa fie cu ea mult timp. Sa fii atenta si la alte semne, cine stie? confusedAsta e doar o alta interpretare a comportamentul sau, o parere big grin

| WorkinForThis explică (pentru VanillaBloodWolf):

relatii cu fete? laughing n-a avut nici una serioasa, doar se lauda ca le-a pupat cu limba de vreo doua ori si atat laughing
dar... sa ma placa?! rolling on the floor nu prea cred oh go on
cel putin eu n-as putea sa-l vad altfel decat cal mai bun prieten al meu

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru WorkinForThis):

Major friendzone. u deserve to be killed.

| WorkinForThis explică (pentru AlexanderAdrian):

Ce?! straight face
tot eu sunt de vina? eu de ce pot sa-l ajut fetele si el nu poate? cu ce sunt de vina?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce tampenie, pentru ca se simti jigniti si neapreciati. Daca le vorbesti de unii mai draguti du-te dupa aia mai draguti daca te tine, daca nu, abtine-te.

| WorkinForThis explică (pentru AlexanderAdrian):

poftim? laughing rolling on the floor
chiar nu inteleg nimic! straight face in clasa cu mine, este un baiat, care este si cel mai bun prieten al meu (din clasa a3a) dar, cand ii vorbesc despre un baiat dragut, el incepe si spune ca e cel mai urat, si ca e gay. despre absolut orice baiat as vorbi cu el, tot asa zice straight face dar cand el imi zice ca ii place de o anumita fata, eu il incurajez, ii zic sa incerce ceva cu ea, si cand fata respectiva e frumoasa, ii zic. daca fata nu e chiar mare frumusete ii zic ca e draguta (si nu o zic numai asa, consider ca orice om, daca nu superb, dragut sigur e) straight face chiar azi am vorbit cu el, i-am zis ca-mi place mult de X (baiatu de care-mi placelove struck) ca are ochii albastri, etc, am zis ce-mi place la el. apoi prietenul meu cel mai bun a zis ca e cel mai urat, ca nici macar muschi n-are, ca e gay, ca e ca o fetita crying dar in alta pauza. mi-a zis el mie ca ii place de Y (fata de care-i place lui) si eu, am zis ca fata e draguta. chiar asa e. i-am zis sa incerce sa vorbeascu cu ea, sa vada daca poate fi cu ea. niciodata nu i-am zis nimic jignitor fata de fetele pe care le-a placut (dar el mereu ii jigneste pe baietii pe care-i plac ca sunt gay si etc, ce-am scris mai sus.) deci, DE CE? e egoist, si vrea numai el sa fie fericit? thinking sau eu sunt de vina? dar cu e? eu il incurajez pe el cu fetele, dar el nu? deci el e egoistul phbbbbt si cand ma vede ca stau cu un baiat, ma tot cheama ca cica are ceva important sa-mi zica. incepe si zice iar de fata de care-i place. eu, nu ma apuc sa ma cert cu el (chiar daca n-am putut vorbi cu X - iubirea vietii melelove struck.) ci ii vorbesc din nou frumos despre ea si vreau sa-l ajut. dar el nu straight face deci am ajuns la concluzia ca e egoist phbbbbt si am pus aceasta intrebare ca sa vad ce parere ateti voi... eu nu mai stiu ce sa fac crying straight face

| WorkinForThis explică (pentru AlexanderAdrian):

Si de ce se simte jignit si neapreciat? eu nu ma simt asa deloc, chiar il incurajez, cum am mai spus. si cand zice de o fata ca e frumoasa, si eu zic la fel deci eu nu sunt egoista ca el phbbbbt

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru WorkinForThis):

Si eu ce sa-ti fac daca nu pricepi ego-ul masculin? soarta Ai vrut o explicatie si ti-am dat explicatia.

| SySyrulez a răspuns:

Probabil ca se simt amenintati thinking

| DrugMusik a răspuns:

Pai pentru caa ei se simt ameninfati si tulburati din cauza ca s-ar putea sa te piarda(chiar daca e vb de BFF)sau pentru ca cand le vb de altii ei se cred imperfecti.Cinee poate stii exact cee e in mintea unui baiat...winking laughing =) Fundita?