| Johnny_3038 a întrebat:

De ce balerinele merg mereu pe varfuri? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte? happy

6 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Pt ca nu oricine poate sa mearga pe varfuri si de aceea balinele sunt atat de specialetongue

| dragutza a răspuns:

Ele nu merg pe varfuri ca sa fie mai inalte! asa trebuie sa stea pentru a fi mai gratioase, etc

| Paris a răspuns:

Am facut balet 7 ani de zile, stii cat de stupide mi se pare intrebarea ta? laughing) Eu am 1, 74 aproape si ma consider relativ inalte, daca tu crezi ca balerinele merg pe varfuri sa fie mai inalte... Sau poate e ironica intrebarea si nu ma prind eu, ca sunt mai grea de cap

| princessmary a răspuns:

POI pentru ca "sa mergi pe varfuri" este o miscare de a lor ca sa para mai gratioase...si ele nu merg pe varfuri si pe degeteeee

| Johnny_3038 explică:

Nimeni nu si-a dat siama aceasta intrebare este fara raspuns!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balerinele astea-s asa niste figuri(de dans)
o intrebare asa haioasa...de ce a trebuit s-o stric tocmai eu cu un raspuns?!