| Kennedy97 a întrebat:

De ce, cand am incercat sa intru pe accountul meu pe youtube mi-a scris asta: 400. That’s an error.
Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know... ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| virusxxx112 a răspuns:

AAA... Fii atent aci.Browserul care il folosesti nu-i prea buns au ii virusat.Sunt destule :Safari, Internet Explorer,Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox.Sau incearca in alta zi, sau daca nicia sa nu merge reformateazati windowsul sau schimbal.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge toate fisierele cake si cookies-urile din browser, da un restart si intra din nou!