| david1232709 a întrebat:

De ce cand am o conversatie cu o persoana,am ganduri agresive,de exemplu cum as lovi persoana, as scuipa-o, etc?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil că ai probleme la „stomac".

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Numai are țigle pe casa spune ice25, supărare mare.

| RAY a răspuns:

Și unde e arma, drujba, degeaba și gânduri daca nu faci nimic, macar ucide gunoaiele țării românești, dar degeaba că vin alti la putere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt gândurile tale? Cum le ai? Tu le ai sau te au ele pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că nu ai toate țiglele pe casa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-a luat furtună pe toate

| sweetglitter a răspuns:

Du-te la un psihiatru.

| AmandinaDragan a răspuns:

Este normal asa. Si eu am asa ganduri agresive cand intalnesc ''persoane'' mai ''speciale''. Este absolut firesc sa ai repulsie la prosti, cretini ori idioti.

| Continchiscontsters a răspuns:

Doamne ferește cum sa vrei asa ceva Doamne

| Continchiscontsters a răspuns:

Mergi urgent la un medic ceva

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu va mai certați fiți conștienți ca cu certă nicar ieri da nucă ieri nu se ajunge bine.