| TrollingFace a întrebat:

De ce cand ma uit la o fata si la filmulete si etc ma uit la sosete adica nu stiu imi plac ff mult fetele cu sosete in picioare delea lungi sau si normale dar de ce am pasiunea asta sa imi placa asa mult sosetele in picioare nu stiu :X:X:X:XX? dc

1 răspuns:
| AdrianL a răspuns:

Poate pentru ca tu vrei sa fi iubit si sa iubesti cu adevarat sau iti cauti sufletul pereche daca nu ai cumva prietena iar manifestarile sunt multe ca si ale tale a mea e parul unei fete cand ma uit ma uit la par si la freza si imi place sa ma uit imi mai place si la buze si imi place la picioare si la sosete ca si tine.deci suntem cam la fel.Sunt un obsedat laughing