| devon a întrebat:

De ce cand scriu id/pass intr-un joc de la ubisoft imi zice asta
you need to log in online at least once befor playing offline
if you have logged in on this computer before, check your password/username?

am id facut happy
mersi anticipat

1 răspuns:
| snoppy a răspuns:

Pot sa si ghicesc despre ce joc e vorba: Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier...happy
daca jocul era cumparat pe acel cont nu iti mai dadea "erroarea"aia dar pot sa bag mana in foc ca jocul e download-at cu versiunea pirata.