| laura_1858 a întrebat:

De ce cand vreau sa pun intrebari pe acest site de ce imi spun ca nu am respectat regulile dar am scris corect din toate punctele de vedere. Imi spune sa reactivez contul dar degeaba. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da-ne un exemplu! Poate, ai folosit prea multe majuscule sau semne (exista o limita). Daca scrii asa, cum ai scris acum, nu vei avea probleme, deci... Succes!

| SaBriinaa a răspuns:

In primul rand nu folosi foarte multe puncte de suspensie(...), nu folosi foarte multe smiley(laughing si alege o categorie de deasupra chenarului; cam atat. Nu scrie cu majuscule cuvintele.La inceputul propozitiilor foloseste litera mare(ceea ce am observat ca respecti), da dar iti spun ca 100% e categoria!big grin...Bafta! raspunsurile tale sa respecte 3 reguli minimale:

* - o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica" si fara dezacorduri flagrante).
* - ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti
* - sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti.
astea sunt caeva reguli,
Bye-Bye!