| anonim_4396 a întrebat:

De ce cele mai stupide intrebari de pe TPU au raspunsuri dar ale mele nu? ajutati-ma va rog si pe mine

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Simplu:Cele mai stupide intrebari sunt usoare, adica stii sa raspunzi la ele pe cand la astea care le pui tu pentru unii este mai greu.si nu stiu ei ce sa raspunda asa ca prefera sa nu raspunda deloc.
Asa patesc si euwinking
Dar daca esti userul anului sau expert TPU toti raspund la intrebari deoarece esti cunoscut pe TPU.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| deutza_3778 a răspuns:

Pai TPU vrea numai intrebari stupide pentru a raspunde noi la ele.laughing

| me1oo a răspuns:

Dar care sunt intrebarile tale?

| Ianys a răspuns:

OK! Si, unde sau care sunt intrebarile tale?