| lumi_1141 a întrebat:

De ce cersim cu totii o amarata fundita? dau funda raspunsul cel mai adevarat

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De cele mai multe ori din plictiseala
Unii cred ca vor deveni experti TPU daca au fundite cersite pe nedrept si ca vor fi mai respectati, mai bine vazuti in ochii altora daca au chenar portocaliu. Sunt dispusi sa renunte la propria opinie, uneori la propria demnitate, doar ca sa ia funda. Comportament tampit rau de tot. Bafta

| metehne a răspuns:

Buna`!

Cred ca unii fac acest lucru deoarece ei cred ca avand foarte multe fundite pot devenii experti TPU`![asa credthinking]

| pinkdark a răspuns:

Hei buna, an nou fericit!
Pai cer fundita din plictiseala
Cer fundita pentru ca vor sa aiba ffff multe
Si pentru ca cred ca vor deveni experti TPU.
PS: multi intra pe TPU doar pentru funda! 1
Pa.pa poate te-am ajutat,happy

| kiky278 a răspuns:

Pai...pentru ca ei, mai bine zis noi toti, credem ca totuls e bazeaza pe fundite.Ca vom fi mai tari, mai luati in serios etc.

| blackrose269 a răspuns:

Nu stiu sincer.de plictiseala. Dar da bine asa cand vezi muullltee funda cool. Totusi eu incerc sa ajut multa lume si decat uneori cer funditza.deobicei cand ma straduiesc mult sa ii ajut big grin

| baaang a răspuns:

Pai pentru ca asta e farmecul la TPU[mai sunt farmece. dar asta e unul dintre elehee hee] : sa circule funditele de la unii la altii`happy

| MΣlii a răspuns:

Pentru ca vrem sa devenim experti TPU!

| Clara_5220 a răspuns:

Eu una cersesc fundita. Pentru ca toata lumea cere rolling on the floor)

| yuya32y a răspuns:

Mda.si acum facem asta laughing cersim funda. si facem asta pentru. ca n-avem ce face.laughing sau ca ne plac funditele, sincer ce rost au oare? :slaughing

| oOToKiiiyDoKiiiyOo a răspuns:

Poi. Ceilaltzi "vrea" funda pentru ca sa fie mai fabulosi 8-) si ceilaltzi sa fie invisiosi tongue ei. oricm daca ti-am fost de ajutor.Ms ca m`ai lasat sa-ti spun :X Bye :-H