| 012345678 a întrebat:

De ce cind o domnisoara umbla cu mai multi baieti ea imediat este o prostituata, iar cind baitaul umbla cu toate fetele el este ideal?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E doar o idee preconceputa a societatii care ma indoiesc ca se va schimba prea curand. In realitate, de multe ori, nu e chiar asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ideal" e pentru cei ca el, adica un idiot. cum o ea e o panarama si un el e un fustangiu idiot. nu fac diferenta intre sexe daca procedeaza la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce atunci cand doua fete se tin de mana sunt cele mai bune prietene, iar atunci cand doi baieti se tin de mana sunt gay?

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Respect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carmen100):

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta este societatea bolnava, plina de idei preconcepute, stereotipuri, discriminatorie in care traim. De asemenea o fata care si-o trage cu mai multi barbati e cu*va, dar un barbat care si-o trage cu mai multe fete e mare "barosan", stii?

| 16Gabriela a răspuns:

Nu, fetele spus ca este prostituata ca sunt geluase, ca umbla cu atatia baieti care sunt probabil doar prieteni.