| SunshineSunrise a întrebat:

De ce de când sunt supărată și în depresie din cauza unui om, ma culc în fiecare zi la 21 și ceva și ma scol la 13 după amiaza? Gen ce se întâmplă? Și tot nu sunt odihnita, casc toată ziua și adorm unde apuc chiar dacă dorm 15 ore?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca te consuma si oboseste tristetea

| Bondarel99 a răspuns:

Dacă dormi prea mult tot obosita te trezești. Cred ca ai mai pus întrebări despre somn, se poate sa ai o tulburare de somn, nu e ok sa fii obosita așa tare și sa dormi instant. Una e sa te simti obosita și fără vlagă și una e sa dormi pe unde apuci.
Încearcă sa îți faci un program, câteva zile/săptămâni măcar, sa te culci la 22 și sa te trezești la 7. Vezi dacă se schimba ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Anabela777 a răspuns:

Poate nu mai ai chef de viata. Sau activitatile din timpul in care esti treaza sunt prea istovitoare. Daca tu crezi ca are legatura stricta cu acel om sterge-te la fund cu el. Scoate-l din viata ta. Devin-o indiferenta fata de el.