| emo_2767 a întrebat:

De ce de la un timp am pierdut tot ce am avut mai scump in viata? Nu mai am nici un sens acum nu traiesc dar exist, ma simt singura prietenele se departeza de mine iubitul m-a parasit cu parintii nu mai gasesc limba comuna. Nu mai vad nici un motiv pentru care eu traiesn nimic, doar singuratate. ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| loveaholic a răspuns:

Faptul ca acum treci prim momentul asta te va ajuta sa te bucuri mai mult de lucrurile mici ale vietii. poate ca prietenii pe care ii ai nu sunt adevarati, iubitul tau nu te merita sau pur si simplu nu va potriveati
problema aici e ca ceea ce multora li se intampla pe rand, tie ti s-a intamplat deodata. nu cauta neaparat sa te impaci cu vechii prieteni. poti cauta altii care sa te respecte. daca il palci pe baiatul acela, lasa sa treaca ceva timp sa vezi cum evolueaza realtia voastra.
nu iti pierde speranta ca o sa se rezolve, pentru ca nu ai de ce. o sa iti gasesti prieteni, poate o sa te impaci cu cei vechi si o sa vezi ca nici fara iubit nu o sa mai stai mult :*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-ai pierdut nimic.Acum e perioada cand ai totul.Parintii tai sunt inca in viata.Prieteni iti poti face oricand. Iubit la fel.Atunci cand apare moartea, abia atunci poti spune ca ai pierdut pentru totdeauna ceva

| cristina_5141 a răspuns:

Oricum viata continue, si trebuie sa fii tare si vei trece peste orce obstacol, incearca sa ei de la un bun inceput, esti emo?