| anonim_4396 a întrebat:

De ce de multe ori sau mereu se intampla ca o fata sa placa un baiat si spunandu-i el incearca sa se departeze si pare mai indiferent cu ea.parca nu mai vorbesc ca inainte mai ales daca sunt amici.cum se poate evita aceasta situatie? Oare acel baiat o place pe acea fata daca uneori ii da de inteles?happy

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

...da-i putin pace,o chestie ca asta nu se digera usor
daca va placeti amandoi atunci nu e o problema, dar cand numai unul singur simte asta, atunci devii putin mai distant cu acea persoana pentru ca incerci sa afli daca o placi si tu ...si in acelasi timp nu vrei sa strici prietenia cu ea...
cam asta cred ca e...*btw, sunt baiat deci nu cred ca am zis numai baliverne *