| Nibichan a întrebat:

De ce doamne le plac baietilor ata de mult fete cu,, bidoane,, mari?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Depinde... aici si de baiat. poate fi educat si sa-si ceara scuze si daca te'a atins putin de brat, sau aia mai ''jmecheri(prosti)'' care sunt cam dusi cu pluta. si vor sa se dea si esti ''mari'' happy stai departe de ei oricum. degeaba ai... ''bidoane'' daca n'ai creierwinking si la prima abatere straight face ex. intrebarea cat fac 2 +2 :2 = spui ca fac 8 x.x mother of god

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Fiecare cu ce se simte atras thinking Unora le plac fetele cu "bidoane" mari, altora nu. Is chestii relative. Vorbind din perspectiva unei tipe care, pot zice, are "bidoane" mari, e naspa mai ales cand mergi pe strada si ii mai aluneca unuia, altuia mana acolo. Din alte puncte de vedere, e bine.

| Vladuthz a răspuns:

Pai pur si simplu sunt forme placute ochilor, insa pentru mine valoreaza 0 taiat in 4 daca are sanii mari, dar nu e frumoasa sau n-are pielea fina laughing. Oricum, daca ar fi sa aleg intre sani si fund, prefer o fata care sa aiba neaparat fundul calumea.

| Dariusuu a răspuns:

De unde ai tras tu concluzia asta?

Nu e adevarat.

Doar panaramele se pozeaza in cele mai decoltate tricouri pentru asi scoate in evidenta formele.

Adevarul este ca dupa 10 15 ani, frumusetea lor nu va mai fi la fel.

| usuk a răspuns:

E lasat de la natura sa le placa>and yeah>science b!

| diverse a răspuns:

Find ca arata bine si de ce sa prinda sa simta ca sta cu o fata daca n-ar avea sani cu ar fi ca si cun baiat dor ca are ceva diferit

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Deoarece asa e firea noastra pentru noi asa e placut

| CrunkBoy a răspuns:

Aaa nu tuturor baietilor le plac bidoanele mari big grin acelora care le plac bidoanele mari sunt pentru ca: 1.Sa se dea mari in fata prietenilor "c0@! e am cucerito pe aia cu bidoanele mari" 2. Vor ei sa isi bage capu intre ele si sa se "resfete"... Deci stai linistita, cand o sa se indragosteasca un baiat de tine nu o sa ii pese de "bidoanele tale" doar de cum te comporti cu el. asta numai si numai in cazul in care se indragosteste cu adevarat!