| cxxyy a întrebat:

De ce dupa prima intalnire unii baieti nu mai vorbesc cu fata cu care au fost la intalnire?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este fata la care visează.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu prezinti nici un fel de interes pentru el si clar iti da papucii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar unele fete de ce nu mai raspund la telefon si mesaje dupa prima intalnire?

| Delllla a răspuns:

Că așa-i filmul.

| AndaAlexandra a răspuns:

Pentru că nu le place de ea sau poate pentru că consideră că nu au nimic în comun

| alibaba99 a răspuns:

Nu a fost sa fie. Motive sunt multiple, a vazut ca este mai inteligenta si nu poate sa o "faca" cum vor ei, este mai fitoasa, nu gandeste cum gandeste el, nu este pe distractie, nu ii place cum saruta, se gandeste inca la fosta ....si cine mai stie cate motive.
Pur si simplu se intampla si trebuie sa mergi mai departe.