| anonim_4396 a întrebat:

De ce e asa greu pentru unele eleve sa accepte sa mearga la scoala fara fuste scurte? daca sunt pana la genunchi ce se "intampla"? nu inteleg, si sunt si eu eleva...:-)

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Hi
Vor sa atraga atentia!

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Se cred mai interesante, mai atragatoare!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a parea mai atragatoare, sexy...si pentru a-si satisface niste mofturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vor sa arate ca "au cu ce" rolling eyes
se cred mai presus de restul`winking
le-ar trebui o lectie sau sa se schimbe regulile in scoala sau clasahappy

| stefdea a răspuns:

Trebuie sa te imbraci cum te simti bine... ele vor sa atraga atentia... dar cred ca toti adolescentii vor asta... nu?