| Dina a întrebat:

De ce este asa categorie de oameni care nu inteleg glumele...si se supara in loc sa rida?

Răspuns Câştigător
| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Nu se supara la toate glumele,ci la cele nesarate te asigur. Cele care intrec masura spre exemplu.
Cand o persoana nu inceteaza cu unele glume, deja incepe sa deranjeze, iar unele persoane reactioneaza urat.

1 răspuns:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca gluma a fost una proasta si persoana a fost umilita in fata unui public e normal ca sa nu se amuze, pune-te in locul celora care nu considera acele glume amuzante. Poate gluma ii aminteste de o intamplare umilitoare din trecut si iar nu are motiv sa rada. Glumele trebuie facute subtil si cu un gram de bun-simtwinking