| anonim_4396 a întrebat:

De ce eşti luat în râs când îi mărturiseşti unui prieten că asculţi melodii de Pasărea colibri, Phoenix, mai exact folk? thinking
Cine mă face să înţeleg primeşte fundă.

Răspuns Câştigător
| rockaholic a răspuns:

Nu stiu, nu pot sa inteleg, nu vreau sa stiu adevaratul motiv... daca asculti Pasarea Colibrii banuiesc ca stii melodia Vinovatii fara vina, cam asa suntem noi, cei care ascultam muzica buna in societate. Ce e rau oare in a asculta Cargo, Compact, Phoenix, Baniciu, Vali Sterian, Pasarea Colibri, nu stiu... insa asta este muzica buna.

1 răspuns:
| Lavii_3618 a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi nimeni [cu mici exceptii] nu mai asculta genul asta de muzica.Acuma se asculta house sau manele.