| anonim_4396 a întrebat:

De ce eu nu am sani la 13 ani si celelalte au? E nomal pentru varsta mea?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inca nu s-a incheiat varsta dezvoltarii. Stai linistita. Sunt fete carora au inceput sa le creasca sanii considerabil si mai tarziu.

| AnaisC a răspuns:

E foarte normal eu la 13 ani ii am mai mari ca a lui maicamea.

| Emeraude a răspuns:

Mie au inceput sa mi se dezvolte sanii intr-un mod generos de abia pe la 16 ani, asa ca nu ai de ce sa te impacientezi, daca vezi vreo fata de varsta ta mai "dezvoltata", nu trebuie sa te simti inferioara, fiecare avem ritmul propriu in care ne dezvoltam, nu suntem identici! Si inca ceva, bucura-te ca inca nu ti-au crescut, mai tarziu vor aparea diferite probleme, gen "ce marime sa iau la sutien" si altele.

| georgiana37 a răspuns:

Depinde daca si mamei tale i s-a intamplat asa asta inseamna ca se transmite din generatzie in generatzie...

| *Baby* a răspuns:

Nu te speria! Poate tu te dezvolti mai greu dar nu-ti face griji, o sa le ajungi din urmahappy

| motanelul a răspuns:

Stai linistita ai timp suficient, sa te dezvolti nah acum depinde de organismul fiecaruia, unii se dezvolta mai repede, altii mai incet, nu te panica ai doar 13 ani.

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal.Depinde de fiecare.
Una poate sa se dezvolte mai repede, alta mai tarziu.
Stai linistita! Nu e nimic.Ai timp! Asta-i abia inceputul!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti in crestere, ai timp sa te dezvolti.